Hlavní navigace

Show Jana Krause chce vysílat i Slovenská televize, přibylo by Slováků

8. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
8. 3. 2011

Zájem o vysílání Show Jana Krause, kterou od loňského srpna nabízí každý pátek večer televize Prima, projevila veřejnoprávní Slovenská televize. Podle serveru Mediálne.sk nechce pořad pouze pasivně nakupovat, ale podílet se na jeho výrobě. Ano, máme o to zájem. Momentálně jednáme, nejsou uzavřeny žádné smlouvy, potvrdil webu programový ředitel a zástupce generální ředitelky Rozhlasu a televize Slovenska (RTVS) pro STV Ľuboš Machaj.

K TÉMATU: Uvolněte se, prosím! má slovenskou verzi na televizi Joj

MMF24

Show Jana Krause by zřejmě nevznikala ve dvou verzích, ale společná pro obě televize, přičemž mezi hosty by se častěji objevovali i známí Slováci. Takové řešení by ale skýtalo určité problémy: Prima totiž využívá Show Jana Krause k propagaci protagonistů dalších svých pořadů, z nichž některé koprodukuje se slovenskou komerční televizí Joj. Nedávno se tak v pořadu Jana Krause objevila Nora Mojsejová, hlavní postava nové česko-slovenské soutěže Šéfka, kterou vysílá Prima s Jojkou. STV by tak v podstatě nahrávala konkurenci.

V době, kdy Jan Kraus působil na České televizi s pořadem Uvolněte se, prosím!, připravoval slovenskou verzi tohoto pořadu pro televizi Joj. Nyní však žádnou svoji slovenskou televizní talk show nemá, i když v minulosti spolupracoval i s Markízou.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).