Hlavní navigace

Show Jana Krause míří i na YouTube. Včetně bonusů, co nebylo v televizi

2. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
2. 9. 2011

Vlastní partnerský kanál na videoserveru YouTube si založil pořad Show Jana Krause, jehož nové premiérové díly startují dnes na Primě. Na adrese www.youtube.com/sjkshow slibuje nejen archiv všech dosavadních dílů této talk show, ale také bonusy, které se v televizi neobjeví. Show Jana Krause sice už na YouTube existovala, přímá spolupráce s provozovatelem videoportálu ale Primě umožní využívat funkci „ID obsah“ pro kontrolu autorských práv.

K TÉMATU: Show Jana Krause se vrátí na Primu 2. září v premiéře a s novou znělkou

Televize tak získá přehled o tom, zda někteří uživatelé YouTube nevkládají na tento web části Show Jana Krause, aniž by k tomu měli oprávnění. Takto zveřejnění videa pak může „legalizovat“, nebo je nechat odstranit. Projekt partnerského kanálu SJKshow je součástí programu „Google pro českou kulturu 2011“. Google je to totiž vlastníkem YouTube. Prima už ve čtvrtek nahrála na kanál SJKshow první bonusový obsah – sestřih scének s Janem Krausem, jak vítá diváky a první hosty.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Show Jana Krause se loučila s divadlem Ponec. Přišla i Jiřina Bohdalová

Dnešním standardem je druhý život televizního pořadu na webu. Pokud jde o video, je pro mě YouTube standardem. Ostatní jsou buď variace, nebo specializace, nebo marnosti, prohlásil moderátor Jan Kraus, jehož show se od tohoto měsíce stěhuje z Divadla Ponec do Divadla Archa, získal novou znělku i dekoraci.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).