Hlavní navigace

Show Leoše Mareše nekončí, má se přesunout na jinou televizi

11. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Za ukončením spolupráce s televizí Prima nemá být spor Leoše Mareše s touto televizí, ale nedohoda producenta show s Primou na podmínkách, za jakých by pořad měl pokračovat.

Nečekaná přestávka late night Show Leoše Mareše na televizi Prima neznamená konec tohoto pořadu. Podle informací, které má k dispozici server DigiZone.cz, by měla pokračovat na jiné televizi. Producent show, společnost CE Media, která zároveň provozuje lifestylovou televizní stanici Mňam TV, se údajně měla dohodnout s jiným provozovatelem. O jakou televizi jde, však nechce ani CE Media, ani sám moderátor prozradit s tím, že přesnější informace sdělí během dnešního dopoledne. Nepotvrdily ani nevyvrátily se tak informace, že by se Leoš Mareš se svojí show měl vrátit na Novu, kde před časem začínal a o vlastní late night show také vyjednával.

cif-tip-téma-foto

K TÉMATU: Show Leoše Mareše zmizela z vysílání Primy. Nebudeme to komentovat, říká televize

Show Leoše Mareše kromě Primy vysílala i Mňam TV, která ji nasazovala ráno po premiérovém odvysílání na Primě. Na tomto modelu by se ani po přechodu na jinou velkou plnoformátovou televizi nemělo nic měnit. Pokračování pořadu potvrdil producent i na oficiální stránce Show Leoše Mareše na Facebooku. SHOW MUST GO ON! Zítra je pro Vás připraveno tradičně natáčení Show Leoše Mareše, tentokrát od 16:30 s Luckou Bílou a Aničkou Polívkovou a od 19 hodin s Albertem Černým a Gabrielou Kratochvílovou. VÍCE UŽ ZÍTRA! JEDEME DÁL! Sledujte dál náš facebook, stojí v příspěvku, který vyvěsili zástupci Show Leoše Mareše na Facebook včera večer.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.