Hlavní navigace

Show Leoše Mareše zmizela z vysílání Primy. Nebudeme to komentovat, říká televize

10. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO 16:50 – Moderátor na dotaz DigiZone.cz reagoval, že pořad se nadále natáčí a diváci brzo uvidí na obrazovce nové díly. Vyjít by měla oficiální tisková zpráva.

Prima od tohoto týdne přestala vysílat Show Leoše Mareše. Pozdní večerní show se na obrazovce objevila poprvé v polovině září letošního roku. Marešovi se tak splnil dlouholetý sen o vlastní late night show. Prima oficiálně nechce komentovat, proč nyní došlo ke stažení tohoto formátu z vysílání. V tuto chvíli se k situaci kolem Show Leoše Mareše nebudeme vyjadřovat. Nechceme dělat nyní žádné závěry, protože jednání stále probíhají, sdělila DigiZone.cz mluvčí televize Gabriela Semová. Prima do tohoto času nasadila mimořádné reprízy svého úspěšného formátu Prostřeno!

Mobile Internet Forum 2022

K TÉMATU: Prima potvrdila Show Leoše Mareše, bude ji vysílat od pondělí do čtvrtka okolo půlnoci

Pokračování natáčení dalších dílů show potvrdil v telefonickém rozhovoru serveru DigiZone.cz sám Leoš Mareš. Epizoda 33 (D. Matásek a M. Šmajda) je natočena. Dnes jsme natočili v divadle Ep. 34 (B. Basiková, V. Větvička) a Ep. 35 (F. Slováček, N. Švantnerová), napsal moderátor na Twitteru. Zároveň popřel informaci, že by pořad skončil. Podle jeho vyjádření se pořad bude natáčet a vysílat dál. Leoš Mareš nadále zůstává také spolu s Patrikem Hezuckým hlasem Ranní show Evropy 2 a aktuálně je jedním z favoritů sedmého ročníku taneční show StarDance, kde je jeho partnerkou Katarina Štumpfová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.