Hlavní navigace

Show Tvoje tvář má známý hlas se vrátí s třetí řadou

Autor: TV Nova
Patrik Švec

Divácky nejsledovanější televizní projekt letošního roku, show Tvoje tvář má známý hlas, se v příštím roce vrátí do vysílání TV Nova.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Teprve před několika dny dospěla do finále druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas, kterou čeští diváci mohli celý podzim vídat na obrazovkách televize Nova. Finálový díl 2. řady, kde o post vítěze bojovali Jan Cina, Marta Jandová, David Gránský a Anna Slováčková, sledovalo více než 1,7 milionu diváků starších 15 let při podílu 51 % ve skupině 15–54 let.

Televize Nova dlouho neváhala a rozhodla se z aktuálního televizního hitu vytěžit maximum. Na svém webu již oznámila, že „Tvář“ bude pokračovat. Tvoje tvář lámala téměř celý podzim rekordy sledovanosti a potvrdila pozici nejúspěšnějšího nového projektu na poli české televizní tvorby. Nyní skončila, diváci ale nemusejí truchlit. Po úspěšné první i druhé řadě, jejíž každý díl sledovaly miliony diváků, započaly přípravy třetí řady, prozradila Nova.

WT100_Podcasty Dan Tržil4

Vysoké sledovanosti dosahovala Nova s Tváří už na jaře tohoto roku, kdy ji vůbec poprvé adaptovala do české verze. Úspěch celé show je zajímavý i díky tomu, že první díly první série dosahovaly na českých obrazovkách zcela průměrných výsledků sledovanosti. Do pozice nejsledovanějšího formátu tohoto roku se dostala až po několika týdnech, díky čemuž se tak stala doslova fenoménem.

Pochlubit se může i diváckou základnou na sociálních sítích, kde sklízí kladné ohlasy diváků. Nova slibuje neokoukané tváře osmi nových soutěžících, čtyři porotce a jednoho moderátora. Konkrétní jména, která nahradí poslední osmici soutěžících, ale Nova zatím neprozradila.