Hlavní navigace

Silvestr bude na Óčku s „Vrtulníkem Michaelem V.“, televize nabídne i koncerty

10. 12. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ SVÁTEČNÍ PROGRAM A VIDEA – Do silvestrovského vysílání na Óčku přijdou také zpěvák a showman Matěj Ruppert a bavič Lukáš Pavlásek známý ze stand-up comedy show Na stojáka.

Nejen velké plnoformátové televize, ale i hudební stanice Óčko si pro své diváky připravila na poslední den letošního roku jako oslavu jeho zakončení speciální vysílání. To bude začínat přesně o půlnoci a provázet jím bude populární moderátor Michael Viktořík, kterého mohou znát především posluchači původního Rádia Bonton jako legendárního „Vrtulníka Michaela V.“ Viktořík je kromě postu moderátora také bavičem, scénáristou a režisérem. Zapomenout nesmíme ani na jeho působení ve skupině J.A.R., kde se objevil po boku Romana Holého nebo Dana Bárty.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Hybridní vysílání HbbTV nasadí Óčko pravděpodobně příští týden

Silvestrovský speciál Óčka se bude jmenovat „Silvestr night li.e aneb Svět podle Michaela 2014“. Kromě Viktoříka přijdou do studia také bavič Lukáš Pavlásek, který se proslavil ve stand-up comedy show Na stojáka a pozdějším účinkování v reklamách mobilního operátora T-Mobile, herečka Sandra Pogodová (aktuálně působí mimo jiné také jako tvář seriálu Ona a on na TV Barrandov) a hudebník a bavič Matěj Ruppert. Ten byl minulý týden vyřazen spolu se svou kolegyní s taneční show StarDance. Dlouhodobě působí jako frontman populární skupiny Monkey Business. Silvestrovská comedy show začne na Óčku přesně o půlnoci.

Z ARCHIVU: Experiment s Óčkem Expres HD nevyšel, ukázal na několik faktů nejen v DVB-T

MMF24

Ani v posledních dnech letošního roku nebudou chybět na hudební televizi koncerty, tentokrát v akustickém provedení. Diváci se mohou těšit například na vystoupení zpěvačky Debbi, zpěváka Martina Haricha nebo kapely Wohnout. Nebudou chybět ani Michal Hrůza, No Name nebo Vypsaná fixa. Na Silvestra odvysílá Óčko také několikahodinovou tradiční bilanční hitparádu Top 100 s největšími hity letošního roku. 10. prosince, tedy právě dnes, nasazuje Óčko vlastní vánoční on-air kampaň s názvem „Koule na všech frontách“. Objevují se v ní tváře stanice, jako například Diana Kobzanová, Místy nebo MatYES.

TZ ÓČKO VÁNOCE 2013 by Lukáš Lucky Polák

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).