Hlavní navigace

Silvestrovským překvapením na HBO bude film Pařba ve Vegas

17. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

17. 12. 2010

UVNITŘ VIDEO Půlnočním silvestrovským překvapením, které nabízí každý rok pět minut po půlnoci z 31. prosince na 1. ledna filmový kanál HBO, bude americká komedie Pařba ve Vegas. HBO začalo při této příležitosti vysílat krátkou upoutávku, v níž sice neprozrazuje, o který snímek půjde, diváci, kteří už ho však měli možnost vidět, ho bezpečně poznají. HBO tento film nabídne jako nedělní premiéru 9. ledna.

ČTĚTE TAKÉ: Filmový kanál HBO nabízí přístup ke svému webu přímo z Facebooku

Americká komedie v režii Todda Philipse obměňuje osvědčené téma předsvatební pánské jízdy s jejími následky. Ženich s bratrem své nevěsty Alanem a dvěma kamarády se vypraví do Las Vegas. Absolvují divoký mejdan, ráno si však nic nepamatují a Doug se navíc ztratí. Hrdinové komedie se proto vydávají po jeho stopách a postupně se dozvídají, co se osudné noci odehrálo a zjistí, že jeden z nich se mimo jiné oženil se striptérkou. Některými filmovými kritiky byl tento film jako zahraniční komedie roku 2009.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.