Hlavní navigace

Skylink nabídne Wimbledon všem svým zákazníkům a prodlouží akční nabídku své Live TV

30. 6. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tenisový svátek bude k dispozici prostřednictvím programů Nova Sport 1 a 2, které budou zákazníkům Skylinku dostupné po celou dobu konání Wimbledonu.

Satelitní platforma Skylink připravila pro své předplatitele volné vysílání programů Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD po celou dobu konání tenisového turnaje Wimbledon, tedy od 3. do 16. července. Oba kanály budou volně dostupné nejen na televizní obrazovce, ale také prostřednictvím IPTV služby Skylink Live TV.

P IT tip novy

Vysílání obou programů bude uvolněno pro všechny zákazníky Skylinku i v průběhu dalších víkendů, a to až do konce prázdnin – vždy od pátku 18 hodin do pondělí 8 hodin.

Služba Skylink Live TV je v plném rozsahu standardně dostupná všem předplatitelům programových balíčků Smart, Flexi 7, Multi, HD Plus, Kombi, Multi HD a Komplet a v akční nabídce, jejíž platnost je nově prodloužena až do konce letošního srpna, i ostatním zákazníkům Skylinku s uhrazeným servisním poplatkem.

Programy

Satelit Astra

Frekvence (MHz)

Polarizace

FEC

Symb. r. (kS/s)

Norma

Pilot

Pozice ve FastScan CZ/SK

Nova Sport 1 HD

23,5 °E

11 876

H

¾

29 900

DVB-S2/8PSK

ON

102

Nova Sport 2 HD

23,5 °E

11 973

V

2/3

29 900

DVB-S2/8PSK

OFF

103

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.