Hlavní navigace

Skylink přejmenoval bývalou programovou pozici Private Spice na Horor Film

8. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice odstartuje své vysílání 14. února, symbolicky na svatého Valentýna, a to hororem Poslední výkřik, českou obdobou amerického thrilleru Vřískot.

Provozovatel satelitní služby Skylink, lucemburská M7 Group, dnes provedla drobnou úpravu ve své programové nabídce. Pozice doposud sloužící pro hard erotický kanál Private Spice byla přejmenována na Horor Film. Zákazník Syklinku tak dostává jasnou informaci o tom, jaký program zde od 14. února naladí. O tom ho už ostatně několik dní informuje také elektronický programový průvodce (EPG), kde je místo názvu pořadu uvedeno „Přelaďte“.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Horor Film potěší milovníky „lekaček“, u vysílací rady ale nebude mít na růžích ustláno

V samotné anotaci je pak text následující: Private Spice si nalaďte na nové předvolbě s parametry: 11 739 MHz, vertikál, 27 500 kS/s, FEC 2/3, DVB-S2, 8PSK, Pilot: OFF. Na této předvolbě najdete od 14.2. nový program HOROR FILM. Klasické EPG, tedy názvy pořadů a anotace pro plánovanou stanici, která se v nabídce objeví symbolicky na svatého Valentýna, zatím pozice neobsahuje. Zapojená naopak zůstává stále programová pozice po neexistující televizi Pětka, stejně jako v zemském multiplexu 3.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.