Hlavní navigace

Skylink vypne v polovině listopadu SD verze Novy, Primy a pěti programů České televize

28. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Skylink
Česko-slovenská satelitní platforma Skylink upozorňuje na plánované ukončení vysílání programů Prima, Nova a pěti programů České televize ve standardním rozlišení.

V rámci plánovaného procesu změny formátu vysílání veřejnoprávních i komerčních českých a slovenských televizních stanic dojde i k dalším změnám. Ke 14. listopadu bude ukončeno satelitní vysílání stanic Prima a Nova a také pěti programů České televize, tedy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport, ČT :D a Art ve standardním rozlišení SD.

K dalšímu kroku by mělo dojít 31. prosince, na kdy je plánováno ukončení vysílání SD verzí všech slovenských veřejnoprávních a komerčních televizních stanic. Zákazníci Skylinku pak budou mít k dispozici jen jejich HD verze. Nové parametry pro naladění pěti HD programů České televize budou oznámeny počátkem listopadu.

Programy Nova HD, Prima HD a HD verze všech slovenských televizních stanic lze naladit už dnes, a to s následujícími parametry:


Autor: Skylink

Nové parametry HD verzí Novy, Primy a slovenských stanic na satelitní platformě Skylink (klikněte pro zvětšení).

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).