Hlavní navigace

Skylink zpřístupnil Sport 2 HD i pro předplatitele balíčku HD Plus

7. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sport 2 HD vysílá v České republice od druhé poloviny února loňského roku a jejím provozovatelem je společnost Chello Central Europe. Stanice přináší domácí i mezinárodní přenosy.

Po přechodu ze standardní (SD) verze do vysokého rozlišení (HDTV) u kanálu Sport 2 se dalo v satelitní službě Skylink očekávat překlopení této stanice také do balíku HD Plus, který se právě na HD kanály soustřeďuje. K tomuto kroku přistoupil operátor dnes. Doposud byla stanice dostupná předplatitelům nabídek Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. Stanice byla do balíku HD Plus zařazena beze změny jeho ceny. V nabídce tohoto produktu je tak v současné době už 17 HD programů, celkově jich nabízí Skylink sedmadvacet.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Skylink má za sebou největší přelaďování za poslední dva roky, zařadil i Sport 2 HD

Stanice Sport 2 HD odstartovala ve druhé polovině února loňského roku. Nejprve byla dostupná pouze v nabídce satelitní služby freeSAT, později se začala rozšiřovat i k nabídkám dalších operátorů, například na kabelIPTV. Skylink tento program zařadil do nabídky letos 25. února poté, co provedl největší přelaďování na svých transpondérech (frekvencích) za poslední dva roky. V HD vysílání na tomto kanálu uvidí zájemci například domácí hokej (KHL), ale i mezinárodní sportovní akce (mimo jiné španělskou ligu).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.