Hlavní navigace

Skype zvedá ceny volání přes SkypeOut

Jiří Macich ml.

Volání do běžných pevných a mobilních sítí prostřednictvím SkypeOut bude dražší. Mohou za to propojovací poplatky. K běžné ceně hovoru se bude účtovat ještě další poplatek, který pro české zákazníky činí s daní 0,045 euro, což je aktuálně zhruba 1,4 koruny. S propojovacími poplatky počítá i paušální tarif Skype Pro, o kterém jsme vás informovali minulý týden. Od jejich platby jsou osvobozeni pouze uživatelé z Velké Británie, USA a Kanady, kteří využívají nabídky Talk for Britain a Skype…

Volání do běžných pevných a mobilních sítí prostřednictvím SkypeOut bude dražší. Mohou za to propojovací poplatky. K běžné ceně hovoru se bude účtovat ještě další poplatek, který pro české zákazníky činí s daní 0,045 euro, což je aktuálně zhruba 1,4 koruny. S propojovacími poplatky počítá i paušální tarif Skype Pro, o kterém jsme vás informovali minulý týden. Od jejich platby jsou osvobozeni pouze uživatelé z Velké Británie, USA a Kanady, kteří využívají nabídky Talk for Britain a Skype Unlimited Calling.

Tématu se bude ve svém pondělním Stalo se podrobně věnovat Jiří Peterka.

Našli jste v článku chybu?
1. 12. 2008 16:33
Tom (neregistrovaný)
Jak může být system přetížený, když je to systel peer to peer decentralizovaný, tedy nachází si sám cestičku internetem a server pro spojení není nutny. Zase někdo moudrý se ozval.
8. 7. 2007 22:19
uživatel si přál zůstat v anonymitě
No, myslim, ze tak jak se nemuzes poslouchat, tak se nemuzes ani cist. Jsi uplne mimo. Je mi te lito.