Hlavní navigace

Sledovaná sociální herní platforma Raptr získala další investice

10. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ostře sledovaná sociální herní platforma Raptr získala další kolo investic, tentokráte 15 milionů dolarů. Celkem se tak výška investic vyšplhala na 27 milionů, přičemž Raptr má přes 6 milionů uživatelů. Zdroj: Blog Raptr. Co je Raptr? Sociálně-síťová platforma pro hráče, kde mohou sledovat hry a sdílet své výkony. Zjednodušeně řečeno se zde dozvíte, kdo právě co hraje a jak se mu při tom daří. Podporuje platformy Xbox, PS3, Steam a Xfire a uživatelé si od ní slibují lepší koordinaci společného…

Ostře sledovaná sociální herní platforma Raptr získala další kolo investic, tentokráte 15 milionů dolarů. Celkem se tak výška investic vyšplhala na 27 milionů, přičemž Raptr má přes 6 milionů uživatelů. Zdroj: Blog Raptr.

Co je Raptr? Sociálně-síťová platforma pro hráče, kde mohou sledovat hry a sdílet své výkony. Zjednodušeně řečeno se zde dozvíte, kdo právě co hraje a jak se mu při tom daří. Podporuje platformy Xbox, PS3, Steam a Xfire a uživatelé si od ní slibují lepší koordinaci společného hraní i přehlednější zápolení. 

Sociálně herní platformy jsou nyní u investorů oblíbené, pozornost se přesunula od her v sociálních sítích, jaké nabízí třeba Zynga, k „pokročilejším možnostem sdílení hráčského prožitku“. A Raptr je uváděn jako horký kandidát na zajímavý exit, či velký pád. 

A protože autoři Raptr vědí, že dnes jsou moderní infografiky, jednu připravili:

Raptr.com infografika

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).