Hlavní navigace

Sledovaná sociální herní platforma Raptr získala další investice

Patrick Zandl

Ostře sledovaná sociální herní platforma Raptr získala další kolo investic, tentokráte 15 milionů dolarů. Celkem se tak výška investic vyšplhala na 27 milionů, přičemž Raptr má přes 6 milionů uživatelů. Zdroj: Blog Raptr. Co je Raptr? Sociálně-síťová platforma pro hráče, kde mohou sledovat hry a sdílet své výkony. Zjednodušeně řečeno se zde dozvíte, kdo právě co hraje a jak se mu při tom daří. Podporuje platformy Xbox, PS3, Steam a Xfire a uživatelé si od ní slibují lepší koordinaci společného…

Doba čtení: 1 minuta

Ostře sledovaná sociální herní platforma Raptr získala další kolo investic, tentokráte 15 milionů dolarů. Celkem se tak výška investic vyšplhala na 27 milionů, přičemž Raptr má přes 6 milionů uživatelů. Zdroj: Blog Raptr.

Co je Raptr? Sociálně-síťová platforma pro hráče, kde mohou sledovat hry a sdílet své výkony. Zjednodušeně řečeno se zde dozvíte, kdo právě co hraje a jak se mu při tom daří. Podporuje platformy Xbox, PS3, Steam a Xfire a uživatelé si od ní slibují lepší koordinaci společného hraní i přehlednější zápolení. 

Sociálně herní platformy jsou nyní u investorů oblíbené, pozornost se přesunula od her v sociálních sítích, jaké nabízí třeba Zynga, k „pokročilejším možnostem sdílení hráčského prožitku“. A Raptr je uváděn jako horký kandidát na zajímavý exit, či velký pád. 

A protože autoři Raptr vědí, že dnes jsou moderní infografiky, jednu připravili:

Raptr.com infografika

Našli jste v článku chybu?