Hlavní navigace

Sledujte přímý přenos vyhlášení výsledků Křišťálové Lupy 2017

Jak dopadl boj o přední místa v anketě Křišťálová Lupa 2017 – Cena českého Internetu? Dozvíte se v přímém přenosu na streamu České televize.
Redakce 27. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pokud jste zvědaví, kdo ve 12. ročníku ankety zvítězí tentokrát, nenechte si ujít přímý přenos slavnostního vyhlášení na streamu České televize, který startuje ve čtvrtek 30. listopadu v 19.30.

Výsledky budeme průběžně zveřejňovat také na našem twitterovém účtu.

Slavnostní vyhlášení ankety se odehrává již tradičně v Divadle Archa v Praze. Celým večerem diváky provází poprvé moderátorská dvojice Ján Simkanič, CEO Internet Info, a David Slížek, šéfredaktor Lupa.cz.

EBF20

Diváci se můžou těšit nejen na vystoupení akrobatické skupiny Losers Cirque Company, ale i na několik hostů především z internetového prostředí a samozřejmě na řadu překvapení v průběhu celého večera.

Anketu Křišťálová Lupa 2017 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Hlavním partnerem ankety je společnost T-Mobile. Dalšími partnery akce jsou Active24, Bird & Bird, Chivas Regal a PayU. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Produktovým partnerem je Schweppes. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz, Deník.cz, E15.cz, Euro.cz, Heureka.cz, Hypermedia.cz, Info.cz, Novinky.cz, Seznam.cz a Tiscali Media.