Hlavní navigace

Sledujte přímý přenos vyhlášení výsledků Křišťálové Lupy 2017

27. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak dopadl boj o přední místa v anketě Křišťálová Lupa 2017 – Cena českého Internetu? Dozvíte se v přímém přenosu na streamu České televize.

Pokud jste zvědaví, kdo ve 12. ročníku ankety zvítězí tentokrát, nenechte si ujít přímý přenos slavnostního vyhlášení na streamu České televize, který startuje ve čtvrtek 30. listopadu v 19.30.

Výsledky budeme průběžně zveřejňovat také na našem twitterovém účtu.

Slavnostní vyhlášení ankety se odehrává již tradičně v Divadle Archa v Praze. Celým večerem diváky provází poprvé moderátorská dvojice Ján Simkanič, CEO Internet Info, a David Slížek, šéfredaktor Lupa.cz.

Cloud 22 temata

Diváci se můžou těšit nejen na vystoupení akrobatické skupiny Losers Cirque Company, ale i na několik hostů především z internetového prostředí a samozřejmě na řadu překvapení v průběhu celého večera.

Anketu Křišťálová Lupa 2017 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Hlavním partnerem ankety je společnost T-Mobile. Dalšími partnery akce jsou Active24, Bird & Bird, Chivas Regal a PayU. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Produktovým partnerem je Schweppes. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz, Deník.cz, E15.cz, Euro.cz, Heureka.cz, Hypermedia.cz, Info.cz, Novinky.cz, Seznam.cz a Tiscali Media.