Hlavní navigace

Slevuska.cz mimo provoz, důvodem by měla být insolvence

25. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Další z malých českých slevových serverů končí. Na Slevuska.cz aktuálně ale najdete pouze „Omlouváme se, stránky jsou dočasně nedostupné“

Ještě včera v průběhu dne byla na www.slevuska.cz informace o podání návrhu na insolvenci. V průběhu dne se ale hláška změnila pouze na informaci o „dočasné“ nedostupnosti stránek. Zmizela i Stránka na Facebooku (měla něco přes 800 fanoušků a „talking about this“ v jednotkách, občas desítkách, kusů) a na Stránce na Google+ je poslední aktualizace z 22. května. 

Na základě usnesení valné hromady společnosti Gueswell s.r.o. ze dne 20.6.2013 bude v nejbližších dnech podán insolvenční návrh na společnost Gueswell s.r.o. V tuto chvíli nesmí nikdo ze zaměstnanců ani majitelů nakládat s financemi a majetkem společnosti. Pokud jste věřitelem společnosti a máte zájem uplatnit své pohledávky, sledujte tento web, na kterém se budeme snažit vás informovat o dalších krocích.

BRAND

Omlouváme se za vzniklé problémy.

Web provozovatele, společnosti Gueswell s.r.o. prozatím na www.gueswell.cz najdete, ale jediná možnost kontaktu je e-mailová adresa (obchod@gueswell.cz a jan.vasicek@gueswell.cz). Z již zrušené Stránky na Facebooku je možné získat telefon +420–777–363–040, ten ale nikdo nezvedá. Na dotazy e-mailem také nedorazila žádná odpověď. 

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).