Hlavní navigace

Slevový server

Na superlevný flash disk naletěl i Seznam TIP, proč servery neprověřují zboží?

To si takhle někde v Číně koupíte 32GB Flash disky, které mají ve skutečnosti mnohem menší kapacitu. A lidé, kterým je nabídnete za polovinu běžné ceny, vám utrhají ruce.

Daniel Dočekal

3. 9. 2013 15:36
Doba čtení: 3 minuty

Další končící slevové servery: MegaSleva.cz, BonyBony.cz a MyDeals.cz

Když už o problémech společnosti Kolektiva s. r. o. byla reportáž v České televizi, bude to asi vážné. Tři navázané slevové servery však pořád „jedou“.

Daniel Dočekal

30. 8. 2013 12:12
Doba čtení: 1 minuta

Padělek značkových sluchátek na Vykupto.cz. Prověřujte, co kupujete [AKTUALIZOVÁNO]

Stylová sluchátka Button" za 159 Kč jsou na Vykupto označena jako původem od „japonské značky Audio-Technica“. Ve skutečnosti jde o čínský padělek, který stojí mírně přes 3 dolary.

Daniel Dočekal

28. 6. 2013 11:26
Doba čtení: 3 minuty

Slevuska.cz mimo provoz, důvodem by měla být insolvence

Další z malých českých slevových serverů končí. Na Slevuska.cz aktuálně ale najdete pouze „Omlouváme se, stránky jsou dočasně nedostupné“

Daniel Dočekal

25. 6. 2013 10:01
Doba čtení: 1 minuta

LivingSocial hacknuto, hackeři získali údaje 50 milionů lidí

Jeden z největších slevových serverů na světě, LivingSocial, informoval své zaměstnance o „neautorizovaných přístupech k zákaznickým datům“.

Daniel Dočekal

27. 4. 2013 8:35
Doba čtení: 1 minuta

Hypersleva.cz: Snažili jsme se do poslední chvíle, ale nevyšlo to

Slevový server Hypersleva na sebe v pátek podal návrh na insolvenci a po zhruba třech letech působení končí. Účetní uzávěrky z let minulých ukazují na milionové ztráty.

Daniel Dočekal

18. 2. 2013 6:30
Doba čtení: 3 minuty

Na Hypersleva s.r.o podán návrh na insolvenci, hypersleva.cz mimo provoz [AKTUALIZOVÁNO]

Končí další slevový server. Hypersleva.cz dnes náhle přestala fungovat s odvoláním na návrh na insolvenci. S ohledem na milionové ztráty z předchozích let a množící se komentáře o problémech to není překvapení.

Daniel Dočekal

15. 2. 2013 15:06
Doba čtení: 1 minuta

Andrew Mason, CEO Grouponu, věří v budoucnost

„Bylo by divné, kdyby představenstvo Grouponu neuvažovalo o tom, že by by mě měli odvolat“, říká Mason. Mason sám v budoucnost Grouponu věří a navíc by prý sám sebe vyhodil, kdyby měl pocit, že se nehodí k vedení největšího slevového serveru na světě. Reaguje hlavně na informace v médiích, které zmiňuje plány představenstva Masona odvolat.

Daniel Dočekal

30. 11. 2012 11:33
Doba čtení: 1 minuta

SlevyDnes takřka kompletně prodány Elephant Orchestra, s.r.o.

Michal Hardyn zveřejnil informaci o odprodeji zbytku svého podílu v SlevyDnes skupině Elephant Orchestra, s.r.o. a ePojisteni s.r.o. – tedy skupině, do které patřily již několik měsíců. „Nevzhledl jsem se v tom, ze se SlevyDnes stavaji soucasti stredne velke az velke firmy (z pohledu internetovych firem), proto jsem se rozhodl muj podil prodat. Po tech letech v online prostredi moc neverim na synergie, ktere vznikaji ve vetsich firmach a ani nejsem uplne korporatni clovek,“ komentuje prodej…

Daniel Dočekal

4. 8. 2012 10:10
Doba čtení: 1 minuta

Odborářský slevový server byl nedostupný. Útok přišel z IP adresy ministerstva práce, tvrdí odboráři

Dnes v poledne byl přibližně na čtvrt hodiny nedostupný odborářský slevový server odboryplus.cz. Odbory bez jakéhokoli důkazu tvrdí, že na ně zaútočil hacker, který používal IP adresu ministerstva práce a sociálních věcí. Z ministerstva na portál www.odboryplus.cz v poledne přišlo v řádu sekund několik tisíc útoků. Technická podpora útoky zablokovala. Portál byl zhruba 15 minut nedostupný, nyní je plně funkční, uvedla pro Aktuálně.cz mluvčí Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS)…

Martin Vyleťal

1. 8. 2012 16:55
Doba čtení: 1 minuta

DealLX v insolvenci, se ztrátou přes 9 milionů korun končí další slevový server

Deallx s.r.o. je v insolvenci z důvodu předlužení. Končí tak další slevový server (viz Další ze slevových serveru v problémech, Deallx.cz), ale v tomto případě jsou vzniklé obtíže řešeny právně odpovídající cestou. Insolvenční řízení hledejte pod spisovou značkou INS 16353/2012 vedenou u Městského soudu v Praze.

Daniel Dočekal

4. 7. 2012 16:12
Doba čtení: 1 minuta

Další ze slevových serveru v problémech, Deallx.cz * aktualizováno

Na www.deallx.cz sice najdete informaci o „údržbě“ a „brzkém návratu“, ale ta už je tam minimálně týden.  Z Www.deallx.cz že by krach? je mimo jiné zřejmé, že  po provozovatelích zůstávají nevyrovnané závazky i nevyplacené částky za afiliátní program. Informaci o možných problémech najdete ostatně i v Zkrachovalo deallx.cz ?

Daniel Dočekal

3. 7. 2012 16:12
Doba čtení: 2 minuty

Mrtvý slevový server Pumba.cz stále vybírá peníze

Po několika změnách vlastníků zůstává na www.pumba.cz slevový server, kde občas někdo něco koupí. Kupující, kterým unikla klička v podobě „vrácení“ peněz do „Pumba peněženky“ v obchodních podmínkách, si však mohou stěžovat na případné neplnění pouze v diskuzních fórech, protože firma nekomunikuje.

Daniel Dočekal

3. 7. 2012 6:30
Doba čtení: 7 minut