Hlavní navigace

Další ze slevových serveru v problémech, Deallx.cz * aktualizováno

3. 7. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Na www.deallx.cz sice najdete informaci o „údržbě“ a „brzkém návratu“, ale ta už je tam minimálně týden.  Z Www.deallx.cz že by krach? je mimo jiné zřejmé, že  po provozovatelích zůstávají nevyrovnané závazky i nevyplacené částky za afiliátní program. Informaci o možných problémech najdete ostatně i v Zkrachovalo deallx.cz ?

Na www.deallx.cz sice najdete informaci o „údržbě“ a „brzkém návratu“, ale ta už je tam minimálně týden. 

Z   Www.deallx.cz že by krach? je mimo jiné zřejmé, že  po provozovatelích zůstávají nevyrovnané závazky i nevyplacené částky za afiliátní program. Informaci o možných problémech najdete ostatně i v Zkrachovalo deallx.cz ?

Jenny01 – Dobry den, pres Deallx jsme zadavali sve nabidky. 11.6.2012 jsme byli vyrozumeni mailove, ze oficialni cinnost servru k tomuto dni konci a veskere zavazky budou uhrazeny. Tuto informaci podala clenka spolecnosti. Od teto doby nereaguji na maily, prazske cislo vyzvani bez odezvy, mobily maji hlasovky. Nekomunikuje ani nikdo z obchodnich zastupcu. Jen nam tato spolecnost dluzi radove statisice. Urcite se pripojime k trestnimu oznameni. Klienti pozaduji od nas poskytnuti zaplacenych sluzeb, jezdi z sirokeho okoli, venuji svuj cas, penezni prostredky a nekdo si uziva za jejich penize.

Vlastníkem domény deallx.cz je The Best Deal GmbH s adresou Johannesgasse 20/5, 0000, Wien, CZ (ano, „CZ“), telefonem +43–664–253–6121 a mailovou adresou domains@rwqusa.com, takže je asi vcelku jasné, že přes takto zvláštně vyplněné údaje se k ničemu smysluplnému nedostanete. 

V katalogu Firmy.cz je jako provozovatel vedeno Deallx s.r.o.,  IČ, 248 07 591, Pernerova 293/11, 186 00, Karlín, telefon 221 536 111. Uvedené telefonní číslo ale už neexistuje, takže společnost není možné kontaktovat. Dotazy položené rakouskému Deallx (odkud DealLX pochází) zůstaly bez odpovědi.

Problémy DealLX potvrzuje i Skrz.cz, dozvěděli se o nich z recenzí od uživatelů a provozovatelů prostřednictvím Ombudsmana Skrz.cz. Na základě toho také 28. června bylo DealLX.cz odstraněno ze Skrz.cz coby agregátoru nabídek slevových serverů. Petr Kováčik z Skrz.cz k tomu říká, „Doporučujeme zákazníkům se obrátit na orgány činné v trestním řízení podáním hromadného trestního oznámení. Poškozeným nabízíme pomoc skrze našeho Ombudsmana Skrz.cz, který zprostředkuje kontakt mezi poškozenými zákazníky, aby mohli postupovat společně.

KL24

Petr Kováčik mimo jiné potvrdil Lupa.cz i to, že se jim od 27. června nedaří DealLX kontaktovat na žádné mailové adrese ani na žádném telefonním čísle. Ty buď nikdo nezvedá nebo jsou přesměrovány do hlasové schránky.

Dodatek 4. července 2012 – Deallx, s.r.o. je v insolvenci, detaily viz DealLX v insolvenci, se ztrátou přes 9 milionů korun končí další slevový server

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).