Hlavní navigace

Slovak Sport couvl. Zdali se jeho druhý program objeví na satelitu, je otázkou

Lukáš Polák

Chystaná televize by měla podle svého šéfa odstartovat pravděpodobně 1. září. Ve svých nabídkách ji zprostředkují svým zákazníkům kabeloví a IPTV operátoři.

Doba čtení: 1 minuta

Ředitel televize Slovak Sport Róbert Greguš couvl ze svého původního vyjádření, že chystaný druhý tematický kanál bude dostupný také prostřednictvím satelitu. Zdali se program na družici objeví, je v tuto chvíli otázkou, zbytečné by bylo i spekulovat o možném šíření prostřednictvím pozemních vysílačů. Zatím bude šířen volně prostřednictvím kabelových operátorů, k DVB-T a satelitnímu vysílání se ještě neumím vyjádřit, uvedl Greguš v aktuálním vyjádření pro server Živé.sk.

K TÉMATU: Slovak Sport.TV chystá druhý sportovní kanál, tentokrát neplacený a FTA

Podle šéfa chystané televize Slovak Sport TV 2 byl start předběžně stanoven na 1. září. Kanál chce čerpat především z toho, že ne všechny přenosy se vejdou na vlajkovou stanici. Hlavním tahákem budou pravděpodobně přenosy z kanadsko-americké NHL, na které už televize získala práva až do roku 2016. Podle Živé.sk by měla stanice nabídnout také Mistrovství Evropy ve volejbale žen a basketbalu mužů, soutěž Premieship Rugby z Anglie, ATP a NHL magazíny.

Našli jste v článku chybu?