Hlavní navigace

Slovak Sport couvl. Zdali se jeho druhý program objeví na satelitu, je otázkou

24. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chystaná televize by měla podle svého šéfa odstartovat pravděpodobně 1. září. Ve svých nabídkách ji zprostředkují svým zákazníkům kabeloví a IPTV operátoři.

Ředitel televize Slovak Sport Róbert Greguš couvl ze svého původního vyjádření, že chystaný druhý tematický kanál bude dostupný také prostřednictvím satelitu. Zdali se program na družici objeví, je v tuto chvíli otázkou, zbytečné by bylo i spekulovat o možném šíření prostřednictvím pozemních vysílačů. Zatím bude šířen volně prostřednictvím kabelových operátorů, k DVB-T a satelitnímu vysílání se ještě neumím vyjádřit, uvedl Greguš v aktuálním vyjádření pro server Živé.sk.

MM socky3

K TÉMATU: Slovak Sport.TV chystá druhý sportovní kanál, tentokrát neplacený a FTA

Podle šéfa chystané televize Slovak Sport TV 2 byl start předběžně stanoven na 1. září. Kanál chce čerpat především z toho, že ne všechny přenosy se vejdou na vlajkovou stanici. Hlavním tahákem budou pravděpodobně přenosy z kanadsko-americké NHL, na které už televize získala práva až do roku 2016. Podle Živé.sk by měla stanice nabídnout také Mistrovství Evropy ve volejbale žen a basketbalu mužů, soutěž Premieship Rugby z Anglie, ATP a NHL magazíny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.