Hlavní navigace

Slovak Sport se zatím na další strategii se Skylinkem nedohodl. Ve hře je i HD verze

Lukáš Polák

Významnou novinkou, kterou chystá stanice pro následující dny, je i zpřístupnění své HD verze a přenosů v odpovídající kvalitě prostřednictvím internetu. Služba bude zpoplatněná.

Doba čtení: 1 minuta

Do konce tohoto měsíce by se měl provozovatel kanálu Slovak Sport.TV a společnost M7 Group, která stojí za satelitním operátorem Skylink, dohodnout na budoucnosti tohoto placeného kanálu v nabídce služby. Serveru DigiZone.cz to řekl ředitel stanice Róbert Greguš. V podobě experimentálního vysílání nás bude Skylink šířit do konce března. Co bude potom, se uvidí. Řešíme jak možné vysílání v HD, tak i pokračování stávající SD verze, uvedl pro naši redakci Greguš.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Slovak Sport.TV chce nabídnout na internetu placené přenosy

Slovak Sport.TV provedla také drobné úpravy na svých webových stránkách. Pravděpodobně největší novinkou, kterou televize na svém facebookovém portálu zmínila, bude dostupnost jeho HD verze právě on-line. Má k tomu dojít v nejbližší době. Klasické vysílání bychom rádi nabídli od 1. března, uvedl v úterý 26. února admin na Facebooku. V HD by mělo být k dispozici nejen samotné vysílání, ale i všechny zápasy. Jedná se konkrétně o kvalitu 720p, tedy rozlišení 1280×720.  HD streaming bude zpoplatněný. Hosting něco stojí, zdůvodnila stanice na svém portálu.

Našli jste v článku chybu?