Hlavní navigace

Slovak Sport spustí v pondělí už svůj třetí kanál, na satelitu ho však nehledejte

Lukáš Polák

Nová televizní stanice bude dostupná výhradně na území Slovenska. Na internetu se její distribuce objeví v dohledné době jako bezplatný doplněk k vysílání prvního kanálu.

Doba čtení: 1 minuta

Rodina tematický kanálů Slovak Sport se rozroste v pondělí už o třetí televizní program. Slovak Sport.TV3 by měla nabídnout přenosy z NHL, Gambrinus ligy a ATP.  Divákům, kteří se zajímají o slovenský sport, naservíruje mimo jiné basketbalovou extraligu, volejbalovou ligu mužů a žen, házenkářskou ligu nebo 1. hokejovou ligu. Informoval o tom server Živé.sk. Provozovatel se na distribuci zatím nedohodl se žádným satelitním operátorem. Program tak bude k dispozici pouze prostřednictvím lokálních DVB-T multiplexů na Slovensku, u vybraných kabelových a IPTV operátorů a v dohledné době také na internetu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Slovak Sport začne vysílat 15. září v pražské Regionální síti 4

Politika Slovak Sportu pro třetí kanál je taková, že na satelitu ho bude moci teoreticky operátor šířit pouze v případě, pokud zajistí jeho příjem výhradně na území našich východních sousedů. Co se týká distribuce na internetu, která už byla zmíněna, Slovak Sport.TV3 bude nabízena jako doplněk pro předplatitele hlavního, tedy prvního kanálu. Program má být financovaný výhradně z reklamy. Program bude pochopitelně vysílat širokoúhle a pro operátory je k dispozici také jeho HD verze. Bude ale pochopitelně záležet na jednotlivých společnostech, jakou verzi si pro distribuci ve své síti vyberou.

Našli jste v článku chybu?