Hlavní navigace

Slovak Sport.TV chce nabídnout na internetu placené přenosy

27. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přenosy by televize mohla nabízet buďto v rámci balíku jako měsíční předplatné, případně i jako jednotlivé události, za které by zájemce zaplatil symbolicky poplatek.

Tematický kanál Slovak Sport.TV chce rozšířit svou působnost o placené přenosy šířené prostřednictvím internetu. Důvodem je to, že sportovních událostí má už tato stanice v současné době přebytek a ne všechny se vejdou na televizní obrazovku. V úvahu připadá několik možností. Slovak Sport.TV by svým divákům mohl nabídnout přenosy na internetu jako balík, za který by měsíčně platili symbolický poplatek, uvažuje se o částce dvě až tři eura, případně by si mohli zájemci zaplatit i vybrané události. Jeden takový přenos by vyšel na cenu menší než jedno euro.

Cloud23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Slovak Sport.TV chystá druhý sportovní kanál, tentokrát neplacený a FTA

Slovak Sport.TV je v České republice dostupný v rámci satelitní služby Skylink a také prostřednictvím internetové videopůjčovny Topfun. Společnost Topfun Media ho nabízí za poplatek 50 korun měsíčně. V seznamu stanic funguje i další kanál podobného zaměření – motoristický Sport 5. Zástupci televize Slovak Sport.TV v současné době uvažují nad různými modely financování. V horizontu měsíců je v plánu spuštění neplaceného programu s pracovním názvem Slovak Sport 2. Nejatraktivnější soutěží, kterou stanice v současné době nabízí, je tenisová WTA Tour.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).