Hlavní navigace

Slovak Sport.TV se po necelém půl roce dočkala ve Skylinku programového průvodce

11. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

EPG, jak se programový průvodce ve zkratce označuje, obsahuje orientační časy, názvy pořadů a občas i stručné informace o vysílaném přenosu, případně záznamu. Data jsou ve slovenštině.

Data pro elektronického programového průvodce (EPG) začala v satelitní službě Skylink od počátku tohoto týdne vysílat tematická stanice Slovak Sport.TV. Program se poprvé představil divákům na pozici 23,5 stupně východně 25. června letošního roku. Skylink byl prvním operátorem, který stanici svým zákazníkům nabídl. Nejprve ji šířil nekódovaně, po čase byla stanice zpřístupněna pro zákazníky placených nabídek. Program vysílá v SD i HD verzi, na satelitu je však dostupný pouze klasicky.

ICTZ23

Slovak Sport.TV začala vysílat řádného elektronického programového průvodce.
Autor: repro foto Slovak Sport.TV EPG

Slovak Sport.TV začala vysílat řádného elektronického programového průvodce.

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport.TV přešla do ostrého režimu. Je z ní plnohodnotný kanál

Slovak Sport.TV se orientuje především na tamní sport, ale v poslední době se čím dál tím více nevyhýbá ani událostem ze zahraničí. Stanice například nedávno na Facebooku slibovala přenosy z tenisové WTA Tour, avšak informaci stáhla. Vedení televize pak nechtělo komentovat, zdali se jednalo o chybu, nebo byla tato dobrá zpráva vypuštěna předčasně. Elektronický programový průvodce je ve slovenštině, obsahuje názvy pořadů a občas i stručné anotace.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.