Hlavní navigace

Slovenská Empatia opět odložila termín startu, prý na září

13. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
13. 6. 2011

Nevěřícně musí působit na všechny diváky a zájemce o nové televizní programy jednání Patrika Bokroše, který je majitelem licence pro chystanou slovenskou televizi Empatia. Přesto, že už nespočetněkrát sliboval termín zahájení vysílání, naposledy to byl 1. červen, opět o sobě dal vědět prostřednictvím serveru Mediálne.sk, jemuž sdělil, že stanice zahájí své vysílání na podzim.

ebf 24 - tip duben

ČTĚTE TAKÉ: Slovenská televize Empatia slibuje návrat. Odstartuje prý 1. června

Po zvážení všech prostředků jsme se rozhodli, že termín červen je ten nejhorší, co se týká mediálních záležitostí. A to už vůbec ne na rozběh nového projektu. Televize Empatia začne promo vysílání v průběhu července, nejpozději 1. srpna 2011 a ostré vysílání spustíme 1. září, takže využijeme letošního podzimu, uvedl pro Mediálne.sk Bokroš, který licenci nechal přesunout ze společnosti Empat na Minas Tirith, aby tak de facto mohl prodloužit její platnost. Empatia by měla být podle původních informací zaměřena na zpravodajství, dokumentární tvorbu, filmy, pohledy z regionů a relace dětské, hudební i motoristické.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).