Hlavní navigace

Slovenská Joj bude mít opět Vánoce bez reklam. Letos se přidá i česká Joj Family

16. 12. 2016
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: JOJ
UVNITŘ PROGRAM A KOMENTÁŘE – Slovenští diváci si budou moci na Štědrý den užít část Vánoc bez jakékoli reklamy, čeští dostanou to samé na Joj Family.

Stalo se již tradicí, že od roku 2007 (vyjma roku 2011) komerční stanice Joj vysílá na Vánoce bez reklamy, respektive pouze se sponzorskými vzkazy jediného operátora. Letos slovenská komerční dvojka prodala prostor firmě Kaufland. Ta bude po celý den vysílat své sponzorské vzkazy.

Vánoce bez reklamy je mimořádně oblíbený formát pro diváky, ale i z pohledu zadavatelů. Svědčí o tom i skutečnost, že na stanici Joj ho realizujeme již po deváté, uvedla pro server DigiZone PR manažerka skupiny Joj Miroslava Klempová.

ČTĚTE TAKÉ: Na Joj Cinema se v porovnání se srpnem zvedla reklama na téměř dvojnásobek 

Letos se totožný projekt uskuteční i na české stanici Joj Family, kterou v oblasti prodeje reklamy od startu stanice 5. září 2016 zastupuje společnost Atmedia. Na Joj Family ale letos při startu tohoto formátu komerčního sponzora nemáme, dodala na dotaz DigiZone Klempová.

Podle tiskového oddělení Atmedie chystá společnost podobný typ projektů i na příští kalendářní rok.

Společnost Atmedia v prodeji reklamy také zastupuje filmový kanál Joj Cinema. Zeptali jsme se, zda se Vánoce bez reklamy týkají i této stanice…

Realizace Vánoc bez reklamy se týká jen Joj Family, uvedl marketingový manažer Atmedie Tomáš Surák.  Dá se předpokládat, že na Joj Cinema budou vysílány komerční přestávky v klasickém režimu, jako je to běžné tyto dny, tedy 7,5 minuty (4 + 3,5) reklamy mezi pořady.

K TÉMATU: Joj Family už pronikla do třetiny tuzemských domácností

Jak se projekt letos v Česku a na Slovensku projeví?

Na stanici Joj Family určené pro české diváky nebudou pořady 24. 12. od 6:20 do 25. 12., 2:40 hod. přerušovány komerčními přestávkami a taktéž by neměl být vysílán žádný sponzorský vzkaz. Vysílány tak budou pouze vlastní upoutávky.

Na hlavním kanále Joj určeném pro slovenské diváky nebudou pořady přerušovány komerčními přestávkami přibližně v době od 24. 12., 6:20 do 25. 12. do asi 2:40 hod. V tomto čase budou vysílány pouze sponzorské vzkazy společnosti Kaufland.

Uvedené se netýká stanic Plus a Wau.

V minulých letech si na hlavní Joj sponzorování zakoupil mobilní operátor 4ka, automobilka Hyundai, Coop Jednota, automobilka Škoda či řetězec Lidl.

A jak bude letos vypadat vysílání?

Joj Family: V cyklu nazvaném České Vánoce se dopoledne objeví Pan Tau ve dvou filmech. Po obědě se diváci mohou podívat na tři díly seriálu Žena za pultem.

České Vánoce pak budou pokračovat v 15:40 snímky Rumburak, Panna a Netvor a vrátí se ve 21:35 pohádkou Princ Bajaja.

V podvečer pak budou k vidění dva díly sitcomu Hoď svišťom a jeden díl seriálu Kutyil, s. r. o.

Hlavní vysílací čas, prime time, na této stanici začne ve 20:20 vánočním vydáním sitcomu Naši. Ani na této stanici večer nebudou vysílány zpravodajské pořady.

Joj: Odpoledne čeká diváky film Královské Vánoce (2014) nebo animovaná Popelka z roku 1950. V 17:00 hod. se pak mohou děti těšit na animák Na vlásku, následuje muzikál Ledové království.

Prime time tento den začne ve 20:10 rodinnou komedií Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, následovaný premiérou filmu Zůstaň se mnou z roku 2014.

Na tento den ve večerním čase nejsou naplánovány podle programového schématu zpravodajské pořady, včetně počasí.

Program obou stanic ve formátu PDF ke stažení

Joj Family Vánoce 2016, program – 24. 12. od 7:15 do 25. 12., 5:25 hod.

JOJ_Family_Vanoce_2016_program

MM socky3

JOJ Vánoce 2016, program – 24. 12. od 6:20 do 25. 12., 4:20 hod.

JOJ_Vanoce_2016_program

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.