Hlavní navigace

Slovenská Joj obnoví reality show VyVolení, někdejší hit televize Prima

6. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Televize Joj zatím neprozradila, kdy reality show do svého vysílání nasadí. Slibuje ji „už brzy“. Pořad dostane novou podobu, v níž bude uveden vůbec poprvé.

VyVolení se vrátí na televizní obrazovky. Reality show, která v roce 2005 trhala na Primě divácké rekordy a stanice s ní tehdy ohrozila i dominantní televizi Nova, bude vysílat slovenská TV Joj. VyVolení ale dostanou u našich východních sousedů novou podobu. S podtitulem „Dům snů“ se soutěž přesune z vily do reálného domu. Ten bude zároveň hlavní výhrou pro vítěze. 14 finalistů to však nebude mít jednoduché, svůj „dům snů“ si budou muset svépomocí zrekonstruovat, uvedla dnes televize v tiskové zprávě. V podobě, v jaké budou VyVolení uvedeni, je TV Joj uvede vůbec poprvé.

BRANDstorming tip2

Z ARCHIVU: Na Jojku se vrátí VyVolení, ale pouze v repríze první řady na Joj Plus

Na rozdíl od původních sérií Vyvolených, kde jsme sledovali jen vztahy a charaktery soutěžících, jejichž úkolem bylo přežít a vydržet, v nové sérii jde o víc. Prací musí dokázat, že zvládnou i těžkou manuální i organizační práci, technické dovednosti, dokážou řídit, rozhodovat, komunikovat a dokáží do společného projektu prosadit své vidění a dělat věci tak, aby výsledný stav domu co nejvíce uspokojil jejich představy, nastínil koncept nové řady reality show vedoucí PR televize Jozef Gogola. Našim divákům přineseme VyVolené v nové podobě, která bude mít premiéru právě na našich obrazovkách, dodal šéf televize František Borovský.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).