Hlavní navigace

Slovenská Musiq1, která vysílá volně na satelitu, už má svůj web

29. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 10. 2008

Nový slovenský kanál Musiq1, který zahájil své vysílání tento měsíc, má už svůj web. Zájemci ho mohou najít na adrese www.musiq1.sk. Na hlavní stránce je devítiminutový promo videoklip a prozatím dvě novinky z této televize. Jednou z nich je Musiq1 cirkus, o kterém jste si již na DigiZone.cz mohli přečíst 17. října. Web upoutává také na akci „Liter za minutu“, která je obdobou pořadu Ukaž se!, který vysílala hudební televize Óčko. Divák může poslat do Musiq1 komprimované video o velikosti maximálně 5 MB, a ta ho pak odvysílá.

V horní části webu je šest záložek – Musiq1, Showky, Umelci, Eventy, Staff a Galéria. Pod první položkou slibuje televize spuštění M1klubu, kterého by se měli návštěvníci dočkat v nejbližší době. Divák by prostřednictvím něho měl získat informace o tom, co se právě děje na hudební scéně včetně videí a informací ze zákulisí. Povětšinou ale moc výživný zatím web není. Kromě tipů na některé akce tu toho moc nenajdete. O tom, že bude výběr interpretů na Musiq1 opravdu pestrý, svědčí i náhodný výběr na jeho webu – Ewa Farna, Jana Kirschner, Indy&Wich, Horkýže Slíže a další.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).