Hlavní navigace

Slovenská satelitní platforma Magio Sat nabídne v základním balíku šest sportovních kanálů v HD

 Autor: T-Com
Slovenský operátor Slovak Telekom dnes přeřadí šest sportovních kanálů v HD kvalitě z prémiového do základního balíku.
Jan Brychta 15. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Předplatitelé slovenské satelitní platformy Magio Sat si budou moci vychutnat zápasy anglické fotbalové Premier League, španělské LaLigy nebo Ligy mistrů, závody Formule 1 nebo blížící se hokejovou KHL ve vysokém rozlišení. Jak uvádí tisková zpráva, žádný z „prestižních sportovních kanálů“ už ode dneška nebude vysílat v SD rozlišení. 

WT100 SEO

Zákazníci s předplaceným balíčkem M a vyšším získají kanál Sport 1 ve vysokém rozlišení. Do balíku L pak přibudou čtyři kanály Digi Sport a kanál Sport 2, všechny ve slibovaném HD rozlišení. Všechny změny proběhnou na straně uživatelů automaticky a bez změny ceny předplatného. Pro správné zobrazení doporučuje operátor vypnout dálkovým ovladačem set-top box a přepnout na Jednotku.

Nového HD obsahu se nedočkají jen předplatitelé satelitních služeb. V těchto dnech začíná operátor testovat HD kanály i v rámci mobilní televize Magio GO. Přibývat by měly postupně a jejich počet by měl v krátké době dosáhnout dvojciferných hodnot. V úvodní fázi budou moci diváci sledovat ve vysokém rozlišení kanály Digi Sport 1, Jednotka, Dvojka, Joj a Markíza.