Hlavní navigace

Slovenská televize uvede vlastní verzi Máme rádi Česko. Startuje týden před Primou

28. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Licencovaný formát I love my country pod názvem Miluji Slovensko okoření někdejší tvář Markízy Adela Banášová a Daniel Dangl. Poprvé se na obrazovce objeví 1. dubna.

Na velikonoční pondělí 1. dubna naplánovala veřejnoprávní Slovenská televize (RTVS) úvodní díl licencovaného soutěžního pořadu Miluji Slovensko, který je slovenskou verzí soutěže Máme rádi Česko, připravované Primou family. Obě televize zakoupily originální formát I love my country od společnosti Endemol. Prima family pořad nasadí od 7. dubna na nedělní večery proti SuperStar na Nově a původním dramatickým dílům na ČT 1.

CIF23

K TÉMATU: Soutěž Máme rádi Česko nasadí Prima family od 7. dubna. Přímo proti SuperStar

RTVS soutěž nasadí stabilně na páteční večery na první program (pondělní premiéra je tedy výjimkou), moderovat ji bude Martin Nikodým. Soutěžní družstva celebrit povede někdejší tvář Markízy Adela Banášová a Daniel Dangl. Banášová působila za současného ředitele RTVS Václava Miky v televizi Markíza (Slovenskou televizi a rozhlas vede podobně jako Českou televizi někdejší šéf nejsledovanější komerční televize v zemi). Pořad, který je postaven na vědomostní soutěži dvou družstev, bude mít 15 dílů, přičemž poslední RTVS odvysílá 5. července.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).