Hlavní navigace

Slovenská TV JOJ nasadila po třech letech nový vizuál, změnila i staniční motto

6. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Našim cílem bylo co nejvíce zdokonalit spirálu, v rámci jejího používání ji oddělit od starého logotypu a zároveň se zbavit historie grafiky televize Nova,“ uvedl šéf kreativy televize JOJ.

Diváci slovenské televize JOJ se ve včerejším prime time, tedy hlavním vysílacím čase, dočkali nového vizuálu tohoto komerčního programu. Změnou prošlo i samotné logo, které upustilo od využívání čtverce, a zachována byla jen spirála, která však také prošla modernizací. Slovenská televize JOJ je nejen součástí nabídek kabelových, IPTV a satelitních nabídek u našich východních sousedů (a pochopitelně i tamní pozemní digitální televize), ale k dispozici je i u českých operátorů. V nabídce ji mají společnosti O2 Czech Republic, UPC Česká republika a další.

KL23 hlasovani

Z ARCHIVU: Slovenská Joj dostane dnes večer nový vizuál. Bude „viditeľne tvoja“

Našim cílem bylo co nejvíce zdokonalit spirálu, v rámci jejího používání ji oddělit od starého logotypu a zároveň se zbavit historie grafiky televize Nova, ze kterého logo vycházelo.Nový tvar spirály, to je hlavní motiv nového vizuálu, který je zároveň i jakýmsi spouštěčem všeho, co se na obrazovce děje.Přináší a odnáší obraz, spouští on air grafiku nebo injektáž, otevírá a zavírá jednotlivé bloky, konstatoval při příležitosti nasazení nového vizuálu šéf kreativy televize JOJ Ondrej Garan Hutník. Zároveň se mění i claim (staniční motto, pozn. red.) z „Viditelně jiná“ na „Zážitek vidět“.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).