Hlavní navigace

Slovenská Živa přerušila vysílání. Svůj signál však nevypnula

1. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

1. 1. 2011

UVNITŘ FOTO Slovenská televize Živa přerušila s úderem půlnoci své vysílání. Na její pozici už najdou diváci pouze logo stanice v levém horním rohu a černou obrazovku s bílým oznamem. S přerušením vysílání se počítalo. Televize ho nedávno odůvodnila tím, že se bude stěhovat do nových prostor a k tomuto kroku tak musí přistoupit na čtvrt roku. Stanice by měla vysílání obnovit posledního března.

K TÉMATU: Slovenská Živa na čtvrt roku přeruší vysílání. Může přijít o licenci

cyber-obecný tip

Vážení diváci: z důvodu stěhování studia od 1.1.2011 TV Živa přerušuje televizní vysílání. O stavu prací Vás budeme informovat na stránce www.tvziva.sk, uvádí v oznámení divákům slovenská stanice, kterou provází pověst podezřelého projektu, který několikrát změnil svůj název i majitele. Kanál však zároveň diváky upozorňuje, že nadále mohou využit služeb jeho odborníků a zavolat si tak pro svou věštbu. Dotazy mohou zájemci zasílat na e-mai: otazka@tvziva.sk.

Slovenská televize Živa přerušila své vysílání. (Repro foto: Živa TV)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.