Hlavní navigace

Slovenské Rádio Hey! nevysílá. Bez signálu je i na satelitu Astra 3A

3. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 2. 2011

Slovenská rozhlasová stanice Rádio Hey! nevysílá. V diskusních fórech na to upozorňují jeho posluchači. Server DigiZone.cz si ověřil, že na internetu je místo signálu pouze šum a na satelitu Astra 3A, kde vysílal program nekódovaně, je ticho. Podle diskutujících Hey! utichl již včera ráno. Výpadek by měl tedy trvat přibližně 24 hodin.

KL22 hlasovani

Jelikož stanice zatím nevydala žádné tiskové prohlášení, je otázkou, zdali se jedná o stav trvalý nebo pouze dočasný. V souvislosti s touto rozhlasovou stanicí se mluvilo o jeho odchodu ze Slovenska. Server RadioTV.sk loni v říjnu informoval o tom, že jeho provozovatel, mediální skupina GES, by měl opustit kvůli neúspěchům Slovensko. Rádio Hey! se orientovalo na českou a slovenskou hudbu, ale tento formát se neosvědčil a mělo dojít k jeho změně i názvu značky. Web vytýkal této stanici především fakt, že mu chybí jakákoliv koncepce.

Jakmile se objeví ohledně této rozhlasové stanice další novinky, server DigiZone.cz vás o nich bude informovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.