Hlavní navigace

Slovensko zažívá zájem o ADSL

13. 4. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Miloslav Sova z Internetu pro všechny se bojí, že Česká republika bude nejméně internetizovanou zemí Unie. „Situace je opravdu vážná. Z nejnovějších informací vyplývá, že už i Slovensko překonalo počáteční problémy a o ADSL je tam mezi uživateli větší zájem než u nás,“ píše Sova v tiskové zprávě. „Například abychom dohnali v pokrytí ADSL Polsko, musel by ČTc zprovoznit celkem 37.960 přípojek. Pro dosažení úrovně Maďarska by nám jich stačilo 114.600, na dohnání Slovinska by bylo třeba zhruba 207…

Miloslav Sova z Internetu pro všechny se bojí, že Česká republika bude nejméně internetizovanou zemí Unie. „Situace je opravdu vážná. Z nejnovějších informací vyplývá, že už i Slovensko překonalo počáteční problémy a o ADSL je tam mezi uživateli větší zájem než u nás,“ píše Sova v tiskové zprávě. „Například abychom dohnali v pokrytí ADSL Polsko, musel by ČTc zprovoznit celkem 37.960 přípojek. Pro dosažení úrovně Maďarska by nám jich stačilo 114.600, na dohnání Slovinska by bylo třeba zhruba 207.000 přípojek a k předstižení Estonska bychom jich potřebovali 369.000!“ rozčiluje se předseda IPV.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.