Hlavní navigace

Slovenský rozhlas představil nová loga. Rádio_FM pro mladé už ho používá

30. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 1. 2012

LOGA UVNITŘ Nová loga při komunikaci s posluchači začne brzo používat Slovenský rozhlas. Informoval o tom mluvčí Rozhlasu a televize Slovenska Richard Šümeghy. V krátké době jde tak již o třetí středoevropské veřejnoprávní médium, které tento krok oznámilo. Už dříve RTVS představil nové logo rtv: a upravená loga Slovenské televize, nyní přichází na řadu i jeho rozhlasová část. Upravený identifikátor už používá okruh pro mladé – Rádio_FM.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rozhlas a televize Slovenska si registruje nový název pro sebe i okruhy

CIF23

Postupně měníme korporátní identitu tak, jak se vyvíjí naše společná veřejnoprávní instituce. Omlazujeme její vizuál, snažíme se směřovat k jednoduchým a čistým vizuálním prvkem. Nejdříve vzniklo korporátní logo, které bylo zapotřebí, aby vymezilo a podpořilo nový název. Nyní se mění rozhlasová struktura v jednotlivých rádiích, proto vytváříme novou vizuální kulturu rozhlasových programových služeb a s tím souvisí i nová loga, uvedl Šümeghy. Ten prozradil, že se změní i již zmiňovaná loga Slovenské televize, ale termín zatím neprozradil. Loga rozhlasových stanic byla připravená interně, na televizních pracuje společnost Milk.

Nová loga Slovenského rozhlasu. (Zdroj: RTVS, Mediálne.sk)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).