Hlavní navigace

Služba freeSAT by UPC Direct nabízí MTV Hits z nové frekvence

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 10. 2011

Od druhé poloviny minulého týdne začala satelitní služba freeSAT by UPC Direct, jejímž provozovatelem je lucemburská společnost UPC DTH, nabízet hudební kanál MTV Hits z nové frekvence. Stanice je nyní zákazníkům poskytována s transpondéru (kmitočtu) společnosti MTV Networks. Je pravděpodobné, že podobný krok proběhne v budoucnu i u dalších stanic MTV.

ČTĚTE TAKÉ: freeSAT od UPC začal testovat kódování Irdeto – jako Skylink a CS Link

KL22 hlasovani

Zákazníci, kteří mají přijímač dodávaný společností UPC DTH, žádnou změnu nezaznamenali – proběhla automaticky. U klientů, jenž se spoléhají na vlastní komponenty a od operátora mají pouze kartu, musejí, pokud tak ještě neučinili, učinit nové naladění manuálně. UPC tímto krokem uvolnila vlastní kapacitu, kterou nyní může využít pro případné rozšíření nabídky. Stanice MTV Hits, která vysílá ve freeSATu z nových parametrů, se orientuje na současnou populární hudbu s mírným přesahem do posledních několika let.

Parametry příjmu: Thor 6 (1 stupeň západně), 12226/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování Conax, CryptoWorks, Irdeto a Nagravision

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.