Hlavní navigace

Smíchov, chystaný kanál Novy, spustil v multiplexu 4 promo smyčku

6. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Licenci pro svůj chystaný šestý kanál získala Nova Group teprve tento týden. Jak je vidět, mediální skupina na jeho spuštění spěchá. Před spuštěním je i konkurenční Prima Zoom.

Jen dva dny po obdržení licence pro svůj nový kanál Smíchov spustila dnes odpoledne televize Novamultiplexu 4 krátkou promo smyčku, která láká na sledování jeho vysílání. Promo je sestříhané z upoutávek na filmy, jež Smíchov nabídne. Jedná se jak o americkou, tak i českou produkci. Zájemci mohou v promo smyčce zahlédnout například Adamsovu rodinu, Policejní akademii, Muže v černém, Masku, seriál Krok za krokem nebo prostřih z komedie Ecce homo! Vše je doprovázeno rozjařeným zpěvem a hudbou.

MMF24

K TÉMATU: Šestý kanál Novy, zábavná televize Smíchov, má vysílat jen 12 až 16 hodin denně

V multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting, za níž stojí podnikatel Radim Pařízek, vysílají programy ČT 1 HD, Nova HD, Fanda a TV Pohoda. V některých oblastech si diváci mohou naladit také novou stanici Inzert TV. Smíchov se má, jak již z názvu vyplývá, zaměřit především na zábavu. Pozemní licence mu platí na 12 let a vysílání musí zahájit do jednoho roku od jejího udělení RRTV. Nova ale, jak je vidět ze zařazení testovací, na spuštění svého nového kanálu poměrně spěchá.

Zaujal vás dle promo spotu chystaný kanál Smíchov

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).