Hlavní navigace

Smíchov, šestý kanál Novy, začnou od února měřit peoplemetry

7. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Primárním způsobem distribuce programu Smíchov je zemský multiplex 4, v nabídce ho mají také vybraní kabeloví a IPTV operátoři. Na satelitu prozatím chybí.

Novou televizi Smíchov, která zahájila své vysílání teprve 23. prosince 2012, změří už od února letošního roku peoplemetry. Stanice tak bude čtvrtým kanálem z portfolia Nova Group, k němuž Nova tímto způsobem získává data o sledovanosti. Doposud byla takto měřena nejen samotná TV Nova, ale také například kanál Nova Cinema. Zatím poslední televizí z portfolia Nova Group, která vstoupila do peoplemetrového měření, byl Fanda. Ten zahájil vysílání loni 14. července.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Startuje Smíchov, čtvrtý neplacený kanál Novy. Kde všude ho naladíte?

Smíchov je program věnovaný komediím a zábavě. Nova u něho významným způsobem pracuje se svým televizním archivem. Díky němu vrátila do vysílání například pořady Tele Tele nebo Mr. GS, v níž figurují současné hvězdy konkurenční Primy family – Richard Genzer a Michal Suchánek. Dá se počítat s tím, že i v budoucnu se zde objeví téměř zapomenuté nebo úplně zapomenuté pořady TV Nova. Primárním způsobem distribuce Smíchova je zemský multiplex 4 společnosti Digital Broadcasting.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).