Hlavní navigace

Snídaně s Novou zítra živě z Moravy

14. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 5. 2009

Ranní magazín televize Nova se bude znovu po měsíci vysílat z regionů. Snídaně s Novou zítra zamíří do Frýdku-Místku, odkud bude vysílat dvě a půl hodiny živě. „Štáb mimo jiné zavede diváky na slavnostní otevření nové továrny na výrobu medových dortů ve Frýdku-Místku. Během vysílání se dozvíme řadu nových informací o Euroregionu Beskydy. Přítomní se mimo jiné pokusí o zápis do České knihy rekordů ve velikosti medového dortu,“ uvádí tiskové oddělení televize.

ICTZ23

Nova zve diváky k účasti na přímém přenosu a nabízí jim možnost vyhrát exkurzi do zákulisí televize. Podobnou akci pořádala nedávno i ve Špindlerově Mlýně. Česká televize podobné marketingové výjezdy v ranním vysílání sice nenabízí, ale pro Moravu vysílá denně oddělenou mutaci Dobrého rána.

Ranní vysílání z exteriéru bylo kdysi doménou slovenské televize Markíza. V době rekonstrukce studia se dočasným domovem ranní relace stal vestibul televize a exteriér přímo před hlavním vchodem. Nova sice nemá nouzi o prostory, ale ukazuje, jak se dá marketingově využít výjezd na několikahodinové ranní vysílání přímo za diváky. Kromě samotného přenosu navštíví protagonisté Snídaně s Novou i Denní stacionář pro mládež s mentálním postižením „Škola života“ a Mateřskou školu se zdravotní péčí ve Frýdku Místku.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.