Hlavní navigace

Socialbakers získali další investici ve výši 6 milionů dolarů

David Slížek

Nových 6 milionů dolarů získali v dalším kole investování čeští Socialbakers, kteří se věnují analýze provozu a zmínek v sociálních sítích. Oznámili to dnes na svém blogu. Peníze pocházejí od Index Ventures, ke kterým se připojil také investor z prvního kola Early Bird Ventures. „Tyto prostředky umožní Socialbakers nejen rozšířit svůj globální dosah, ale také pokračovat v přizpůsobování jejich produktů individuálním potřebám jejich klientů,“ dočtete se v prohlášení firmy. 

Nových 6 milionů dolarů získali v dalším kole investování čeští Socialbakers, kteří se věnují analýze provozu a zmínek v sociálních sítích. Oznámili to dnes na svém blogu. Peníze pocházejí od Index Ventures, ke kterým se připojil také investor z prvního kola Early Bird Ventures.

„Tyto prostředky umožní Socialbakers nejen rozšířit svůj globální dosah, ale také pokračovat v přizpůsobování jejich produktů individuálním potřebám jejich klientů,“ dočtete se v prohlášení firmy. 

Socialbakers se chlubí, že se mezi jejich klienty počítá více než pětina z největších amerických firem zařazených do žebříčku Fortune 500, jejich služby využívá například Nestle, Henkel, Vodafone, MacDonald a další.

Firma získala loni v létě za prodej mírně nadčtvrtinového podílu dvojici investorů (Early Bird Ventures a Runway Capital Partners) 2 miliony USD.

Našli jste v článku chybu?
21. 11. 2012 2:58
kamos (neregistrovaný)

Redboss != on )) s.r.o treba nejake zavazky jeste furt ma, ale to at si dotycni vyridi s tou firmou... on jako osoba dle mne uz zadne dluhy nema...

20. 11. 2012 0:21
Mr. Faultfinder (neregistrovaný)

Ten "MacDonald" zminovany v textu je Mott MacDonald - http://www.mottmac.com - nebo snad spolecnost, ktera prodava rozemlete hovezi pod znackou, ktera se spravne pise McDonald's (NYSE: MCD)?