Hlavní navigace

Sony Bravia pro rok 2011 podporuje hybridní televizi, ale pouze v Německu

10. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 3. 2011

Nové televizory Sony Bravia, které přicházejí na trh v letošním roce, budou podporovat standard hybridní televize HbbTV. Tyto modely se ale objeví výhradně na německém trhu, kde už je HbbTV v pokročilém stádiu a používá už ho řada vysílatelů včetně tamní veřejnoprávní televize. Nasazení HbbTV oznámila tamní pobočka Sony. Oficiálního představení se televizory dočkaly na veletrhu CES.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: HbbTV nabídne v roce 2011 revoluci v televizní zábavě

Majitelé nových televizorů Sony Bravia v Německu si tak budou moci prohlížet on-line knihovny ARD, ZDF, arte, ProSiebenSat.1 a některých dalších. K dispozici tak bude pochopitelně moderní podoba teletextu, atraktivní elektronický programový průvodce (EPG) a řada dalšího. Televizory budou mít dále přístup do archivu Gracenote, možnost telefonování prostřednictvím programu Skype a také bezdrátový přístup k datům pomocí WiFi. Bravia bude pochopitelně podporovat i YouTube a Dailymotion a nebude chybět ani přístup k videotéka Eurosportu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.