Hlavní navigace

Soud dočasně povolil Samsungu prodávat tablet ve všech zemích EU kromě Německa

Martin Vyleťal

Samsung dosáhl dílčího úspěchu v soudním sporu se společností Apple, která korejského výrobce elektroniky zažalovala za porušení patentů, týkajících se především vzhledu a konstrukce tabletu Galaxy Tab 10.1.  Německý soud totiž dnes přehodnotil předběžné opatření, kterým zakázal prodej tabletu v zemích Evropské unie. Samsung tak může tablet opět prodávat na celém území EU kromě Německa. Líčení před německým soudem by mělo pokračovat 25. srpna.

Samsung dosáhl dílčího úspěchu v soudním sporu se společností Apple, která korejského výrobce elektroniky zažalovala za porušení patentů, týkajících se především vzhledu a konstrukce tabletu Galaxy Tab 10.1. 

Samsung Galaxy Tab versus Ipad

Německý soud totiž dnes přehodnotil předběžné opatření, kterým zakázal prodej tabletu v zemích Evropské unie. Samsung tak může tablet opět prodávat na celém území EU kromě Německa. Líčení před německým soudem by mělo pokračovat 25. srpna.

Zdroj: GigaOm

Našli jste v článku chybu?
17. 8. 2011 1:20

Protože: Podle německé verze obchodního práva EU má ten německý soud pravděpodobně právo zakázat prodej Galaxy Tabu v celé EU. Podle anglické verze však ne. viz: http://fosspatents.blogspot.com/2011/08/galaxy-tab-101-injunction-suspended-for.html :)

17. 8. 2011 9:38

Zkorumpovanej německej soud....to nemohlo dlouho vydržet. Navíc Jabkouni podváděli, když pro ůčely soudu graficky upravili Samsung tak aby měl stejný poměr stran jako i(od)Pad..... Jsem zvědavej jestli je za to pořádně potrestaj....aspoň by přestali zaplevelovat trh svejma pochybnejma výrobkama.