Hlavní navigace

Soutěž „Co na to Češi“ bude moderovat Tomáš Matonoha. Poběží před Ulicí

15. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Nova
UVNITŘ GALERIE – Za týden spustí Nova retro show, která se bude vysílat vždy od pondělí do pátku a v níž budou soutěžit pětičlenné týmy. Půjde o statisíce.

Týmy budou mít za úkol odhadnout, co by na otázky z běžného života (Nova ty typové nezveřejnila) odpovědělo sto oslovených Čechů.

Soutěž vlastně představuje jakýsi „retro návrat“, protože běžela před asi patnácti lety a pak opět před deseti lety na Primě jako „5 proti 5“. Nevím, o kolik se soutěžilo tenkrát, nyní televize mluví o až statisících korun.

K TÉMATU: Nova ohlásila casting na soutěžní show Co na to Češi

„Co na to Češi“ se bude od pondělí ptát Nova

BRANDstorming tip2

Pořad startuje příští pondělí v 17:35 hod. (podle televizního programu – Nova mluví o 17:30), dále pak každý den ve stejném čase až do pátku a role moderátora se zhostí herec a bavič Tomáš Matonoha. Toho jsme minulý rok například viděli v seriálu Neviditelní či Vinaři a letos v komedii Správnej dres, kterou můžete zhlédnout v iVysílání České televize (občas slušné „hlášky“ – za podívání určitě stojí).

Na moderování pořadu Co na to Češi mě nejvíce baví to, že vše je postavené na improvizaci, na tom, jak člověk reaguje na soutěžící. Nejdůležitější je přijít na natáčení s dobrou náladou, a hlavně s humorem, protože je to zábavná show, říká Tomáš Matonoha.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).