Hlavní navigace

Soutěž o set-top-boxy: vyfoťte výměnu antén na vysílačích Javořice a Ještěd!

3. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
Koncem června se dočkají zemské digitální televize diváci na Vysočině, konkrétně pak na Jihlavsku. O měsíc později se pozemní digitální televizní vysílání rozšíří do Liberce. Ještě před jeho startem je nutné vyměnit na místních vysílačích Javořice a Ještěd antény. Podobně jako loni, i letos připravil server DigiZone.cz ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi k této události fotosoutěž o set-top-boxy.
Kamov K-32 zahraničí 7

Pro výměnu antén použijí České Radiokomunikace speciální dvourotorový vrtulník Kamov Ka-32 od švýcarské společnosti Helliswiss, který provedl stejnou operaci loni v říjnu u hlavního pražského televizního vysílače na Žižkově. Server DigiZone.cz ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi nyní vypisuje soutěž o nejlepší fotografie z chystané výměny televizní antény na vysílačích Jihlava – Javořice a Liberec – Ještěd.

Soutěž proběhne ve třech kategoriích

  • nejlepší jednotlivá fotografie
  • nejlepší soubor fotografií (maximálně šest snímků)
  • nejoriginálnější fotografie

Pro každou lokalitu (Jihlava, Liberec) se soutěží zvlášť, vítězové všech kategorií získají od partnera soutěže, společnosti České Radiokomunikace, set-top-box Mustek T150 pro příjem zemské digitální televize.

Podmínky soutěže

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografií ve formátu JPG o maximální šířce 1000 bodů, které zachycují výměnu anténních systémů na vysílači Jihlava – Javořice nebo Liberec – Ještěd speciálním dvourotorovým vrtulníkem Kamov Ka-32.

K výměně antény na jihlavském vysílači Javořice dojde primárně 10. června a v případě nepřízně počasí 11. června 2009, termín výměny antény na libereckém vysílači Ještěd je určen na 12. června a v případě nedokončení akce na 13. června.

Uzávěrka a kam posílat fotografie

Snímky s úplným jménem autora a kontaktní adresou zasílejte v obou případech do 20. června 2009 na adresu redakce@digizo­ne.cz.

KL22_nominace

Zaslané snímky zhodnotí porota složená ze zástupců redakce serveru DigiZone.cz a Českých Radiokomunikací. Jména vítězů a vítězné snímky zveřejní server DigiZone.cz v podobě fotogalerií na svých internetových stránkách www.digizone.cz.

Organizátoři soutěže si vymezují právo použít soutěžní snímky pro vlastní potřebu.