Hlavní navigace

SP3 pro Windows XP přinese příští rok i nové funkce

Jiří Macich ml.

Třetí a zřejmě poslední servisní balíček pro Windows XP, jenž je nyní oficiálně plánován na příští rok, nemusí přinést jen opravy chyb a řešení problémů. Uživatelé dnes nejrozšířenějšího operačního systému by se mohli dočkat i nových funkcí, přestože už jsou na trhu nástupnická Windows Vista. Že součástí SP3 pro Windows XP bude Internet Explorer 7 se všeobecně očekávalo. SP3 ale bude zahrnovat i nejnovější verze komunikačního programu Windows Live Messenger a multimediálního přehrávače Windows…

Třetí a zřejmě poslední servisní balíček pro Windows XP, jenž je nyní oficiálně plánován na příští rok, nemusí přinést jen opravy chyb a řešení problémů. Uživatelé dnes nejrozšířenějšího operačního systému by se mohli dočkat i nových funkcí, přestože už jsou na trhu nástupnická Windows Vista. Že součástí SP3 pro Windows XP bude Internet Explorer 7 se všeobecně očekávalo. SP3 ale bude zahrnovat i nejnovější verze komunikačního programu Windows Live Messenger a multimediálního přehrávače Windows Media Player. Už se objevily i spekulace, že by součástí několikrát odloženého SP3 mohlo být i vyhledávání Windows Desktop Search či e-mailový program Windows Live Mail, který se nyní testuje. Více podrobností by mělo být známo letos v srpnu. (Softpedia)

Našli jste v článku chybu?
9. 10. 2007 22:53
A co ti brání v dualbootu? Nebo můžeš XP spouštět přes virtualizační software přímo v Linuxu. Spíš ti ty XP nějak chodí a nemáš zatím takovou potřebu zkoušet něco nového. Já si tím taky prošel a jsem rád že jsem místo reinstalace zvolil Linux. Když něco chceš, tak se řešení vždycky najde. Občas jen zjistíš, že to třeba vlastně ani moc nechceš.
9. 10. 2007 21:46
Tommy (neregistrovaný)
Kdyby jen na linuxu jely hry jako třeba na XP....tak neváhám a jdu do něj...takhle zatím ne.