Hlavní navigace

Oficiální spamer českého internetu Banán s.r.o. byl hacknut

Patrick Zandl

Servery hostingové společnosti Banán, s.r.o. byly během dnešní noci hacknuty neznámým hackerem. Ten na všechny weby provozované touto společností včetně webů zákazníků vyvěsil oznámení o tom, že Banán.cz je spamer a provozuje špatně zabezpečené servery. Hacker vyzývá zákazníky k přesunu na jiné, bezpečnější servery jiných webhosterů. To první obvinění nedávno potvrdil výrok Úřadu pro ochranu osobních údajů, který společnosti Banán s.r.o. uložil pokutu za spamování. To druhé potvrdil svým…

Servery hostingové společnosti Banán, s.r.o. byly během dnešní noci hacknuty neznámým hackerem. Ten na všechny weby provozované touto společností včetně webů zákazníků vyvěsil oznámení o tom, že Banán.cz je spamer a provozuje špatně zabezpečené servery. Hacker vyzývá zákazníky k přesunu na jiné, bezpečnější servery jiných webhosterů. To první obvinění nedávno potvrdil výrok Úřadu pro ochranu osobních údajů, který společnosti Banán s.r.o. uložil pokutu za spamování. To druhé potvrdil svým průnikem hacker.

Jím vyvěšená výzva je níže. Lukáš Gottfried z technické podpory Banán ve vyjádření uvedl: V současné době zjišťujeme a řešíme. Samozřejmě podnikneme všechny kroky k tomu aby se tato situace neopakovala.

Našli jste v článku chybu?
19. 1. 2010 17:11
Mard (neregistrovaný)
My rozumět co vy chtěla říci! Mi piss na vaše nazor a na kaděru tuplem. Vy kolega od monkey nikoliv policejni aparat.
19. 1. 2010 15:02
Vzniklo to asi nějak takto :-) http://exotopedia.org/wiki/Norm%C3%A1ln%C4%9B_ps%C3%A1t_hodlat_nehodl%C3%A1m