Hlavní navigace

Splést si firemní Twitter se soukromým není nejlepší nápad

7. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejčerstvější případ klasické chyby správce firemních sociálních médií se odehrál na Twitteru na @StubHub účtu. „Thank fuck it's Friday! Can¨t wait to get out this subsucking hell hole“ samozřejmě autorovi nejspíš zajistilo i to, že z oné pekelné díry odešel natrvalo.  StubHub předmětný Tweet smazali a reagovali omluvou, „We've deleted an unathorized tweet made from this Twitter handle. We apologize to all of our followers for the inappropriate language used“.

Nejčerstvější případ klasické chyby správce firemních sociálních médií se odehrál na Twitteru na @StubHub účtu. „Thank fuck it's Friday! Can¨t wait to get out this subsucking hell hole“ samozřejmě autorovi nejspíš zajistilo i to, že z oné pekelné díry odešel natrvalo. 

StubHub předmětný Tweet smazali a reagovali omluvou, „We've deleted an unathorized tweet made from this Twitter handle. We apologize to all of our followers for the inappropriate language used“.

StubHub mimochodem na Internetu najdete na www.stubhub.com a podobná chyba je na Twitteru velmi častá. Částečně i proto, že Twitter samotný příliš na využití více účtů nemyslí. A poznat na kterém účtu právě jste je, zejména v nejnovější verzi,  zbytečně obtížné.

Zdroj: StubHub's Tweeter Was Obscenely Happy to Leave Work on Friday

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).