Hlavní navigace

Splněné sny chce Barrandov nasadit už v říjnu. S moderátorem Mendelem

5. 10. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
5. 10. 2011

UVNITŘ FOTO Novou rodinnou soutěž Splněné sny, která se podobá úspěšnému pořadu Modré z neba na nejsledovanější slovenské televizi Markíza, začne česká televize Barrandov vysílat již v průběhu října. Vyplývá to z nabídky product placementu pro tento pořad, kterou na svých internetových stránkách zveřejnila agentura Media Master, která na Barrandovu prodává reklamní časy.

K TÉMATU: Televize Barrandov připravuje novou rodinnou soutěž Splněné sny

Splněné sny jsou druhou nejočekávanější podzimní novinkou Barrandova po zábavné soutěžní show To byl náš hit, která odstartovala toto pondělí. V době, kdy televizní diváci začínají být přesyceni nejrůznějšími typy reality show, přichází TV Barrandov s pořadem, jehož scénář napsal „Život“. A ten se, jak je známo, s lidmi nemazlí. Některým postavil do cesty překážky, které nemohou překonat bez cizí pomoci, a někdy dokonce ani s ní. Pak jim zbývá čekání na zázrak, nebo alespoň snění. Zázraky, pochopitelně, neumí žádná televize, ale TV Barrandov bude televizí, která splní Sen, charakterizuje pořad agentura Media Master.

ČTĚTE TAKÉ: Úvodní díl show To byl náš hit na Barrandově vidělo 240 tisíc diváků

Barrandov nový pořad nasadí jednou týdně vždy v pátek od 20:00 hod., do konce roku počítá s osmi díly o stopáži 60 minut. Upoutávky na pořad začne vysílat již tento pátek 7. října. Moderátorem Splněných snů bude slovenský herec Jaroslav Mendel, známý ze seriálů Odsouzené, Soudní síň (vysílá televize Joj) a Ošklivka Katka. Režie se ujal Marián Kleis, který je podepsaný například pod první řadou seriálu Ordinace v růžové zahradě na Nově či pod denním seriálem Ulice na stejné televizi.

KL22 hlasovani

Moderátor Splněných snů Jaroslav Mendel (Foto: TV Barrandov)

Každý díl pořadu Splněný sen je složen ze dvou Snů, které nám přiblíží emotivní reportáže, a jejich „dohrou“ ve studiu. Zde moderátor uvítá hlavní protagonisty pořadu – obdarované i ty, co obdarují. Překvapení totiž nebudou končit natočením reportáže, připravena budou dle možností i ve studiu, popisuje Barrandov svoji novou programovou novinku. Jako příklad snů, které bude plnit Barrandov uvádí zájezdy k moři, víkendy v evropských metropolích, letenky, wellness víkendy v Česku, poukázky od firem na zážitky a či nákupy v obchodech s módou.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.