Hlavní navigace

Spojený Atlas a Centrum: složení top managementu

18. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Spojení portálů Atlas a Centrum přináší změny v nejvyšším vedení, které se týkají Česka i Slovenska. Již dříve bylo známo, že generálním ředitelem nově vzniklé společnosti bude Pavel Mucha, dosavadní výkonný ředitel NetCentrum, který se zároveň stává předsedou představenstva. Pavel Doležal, dosavadní výkonný ředitel Atlasu zamířil do křesla finančního ředitele holdingu a ředitele pro interní služby v Česku. Ředitelem pro zpravodajství a obsahové služby se stal Jakub Unger. Ondřej Švihálek se…

Spojení portálů Atlas a Centrum přináší změny v nejvyšším vedení, které se týkají Česka i Slovenska. Již dříve bylo známo, že generálním ředitelem nově vzniklé společnosti bude Pavel Mucha, dosavadní výkonný ředitel NetCentrum, který se zároveň stává předsedou představenstva. Pavel Doležal, dosavadní výkonný ředitel Atlasu zamířil do křesla finančního ředitele holdingu a ředitele pro interní služby v Česku. Ředitelem pro zpravodajství a obsahové služby se stal Jakub Unger. Ondřej Švihálek se ujal funkce ředitele pro komunikační a komunitní služby a Petr Chlumský bude působit ve funkci technického ředitele. Neznámou je zatím jméno ředitele pro obchod a inzertní služby. Podle tiskové zprávy na tento post nastoupí od 1. května nový člověk s rozsáhlými mezinárodními zkušenostmi.

BRAND

Co se týče spojeného Atlasu a Centra na Slovensku, tak výkonným ředitelem byl už předminulý týden jmenován Igor Kalaš, který naposled řídil slovenský Atlas. Obchodní ředitelkou se na Slovensku stává Natália Zajacová, Ľubor Kyselý bude řídit zpravodajské obsahové služby a Marcela Hlavatá bude mít na starost produkty, vývoj a ostatní obsahové weby nové firmy. uvádí dále tisková zpráva.

Zatím není jasné jméno nově vznikající firmy. To má vzejít ze soutěže, které se může účastnit každý zaměstnanec spojených firem. Veřejnost by se nové jméno měla dozvědět na začátku příštího měsíce. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).