Hlavní navigace

Společnost Grisoft koupí americkou Exploit Prevention Labs

Jiří Macich ml.

Česká softwarová společnost Grisoft koupí americkou firmu Exploit Prevention Labs, která se soustředí na nástroje pro ochranu před záškodnickými webovými stránkami. Právě takto specializovaná ochrana v nabídce Grisoftu chybí. Ten doposud dodává antivirová a antispywarová řešení kombinovaná s osobním firewallem. Nebezpečné odkazy na důvěryhodných webech představují pro běžné uživatele jedno z největších nebezpečí od vzniku počítačových virů, uvedl J.R. Smith, generální ředitel Grisoftu. Podmínky…

Doba čtení: do minuty

Česká softwarová společnost Grisoft koupí americkou firmu Exploit Prevention Labs, která se soustředí na nástroje pro ochranu před záškodnickými webovými stránkami. Právě takto specializovaná ochrana v nabídce Grisoftu chybí. Ten doposud dodává antivirová a antispywarová řešení kombinovaná s osobním firewallem. Nebezpečné odkazy na důvěryhodných webech představují pro běžné uživatele jedno z největších nebezpečí od vzniku počítačových virů, uvedl J.R. Smith, generální ředitel Grisoftu. Podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

Ještě letos zařadí Grisoft nástroj LinkScanner od Exploit Prevention Labs do své nabídky a v prvním čtvrtletí příštího roku prý bude součástí balíčku AVG Internet Security. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?