Hlavní navigace

Společnost MTG World se přejmenovala na Viasat World

11. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Viasat je celosvětově fungující značkou zastřešující 27 dokumentárních, filmových, sportovních a zábavních televizních stanic.

Přejmenováním na Viasat World chce společnost dále propojit jádro podniku s jednotlivými kanály a produkty, dostupnými jak v televizi, tak v online verzi. Viasat World a jeho mezinárodní partneři produkují a distribuují 27 placených televizních kanálů ve 47 zemích od Skandinávie, střední a východní Evropy přes Rusko, Turecko a Afriku až po Izrael a Spojené státy. Vysílaný obsah se pohybuje od historie a faktografické zábavy až po celovečerní filmy a televizní seriály. Divákům nabízí i tradiční sporty nebo přenosy z poslední dobou populárních e-sportů.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Viasat History nabídne dramatizované příběhy zasazené do věrných reálií

Viasat World funguje jako nezávislá společnost od loňského října, předtím patřil do mezinárodního mediálního koncernu Modern Times Group (ten v České republice vlastní polovinu skupiny FTV Prima). Mezi značky spadající pod Viasat World patří kanály jako Viasat Explore, Viasat Nature nebo Viasat History. Mimo jiné provozuje také stanici TV1000, jeden z nejsledovanějších filmových kanálů na území Ruska a východní Evropy.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).