Hlavní navigace

Společnost Trade&Technology obohacuje nabídku o dva kanály

22. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
22. 9. 2008

Firma Trade&Technology, jeden z distributorů satelitních karet pro příjem kódovaných kanálů z platformy CS Link, oznámila, že v říjnu do své nabídky zařadí oficiálně dva nové kanály. Po testovací fázi tak přidá do balíčku MULTI panevropský sportovní program Eurosport, který vysílá na pozici Astra 19.2 st. vých., a také první českou hard-core televizi TV Leo. Trade&Technology zároveň prodlužuje až do 31. ledna příštího roku akci „Každá nová TT Karta se dvěma měsíci balíčku MULTI“. Ani po navýšení programové nabídky se cena produktu nezmění.

KL24

K TÉMATU: Eurosport v češtině na satelitu i pro majitele karet Trade&Technology

Balíček MULTI obsahuje v současné době deset kanálů. Jde o filmové programy Filmbox, Filmbox Extra a Nostalgia, dokumentární Viasat Explorer a Viasat History, dětský JimJam, Galaxii sport a motoristický Sport 5 a erotické televize Spice a XXX Xtreme. Produkt přijde měsíčně na 222 Kč. Konkurenční společnost Gital nabízí podobný službu s názvem Géčko za 200 Kč/měsíc. Balíček kanálů obsahuje např. Film+, DoQ nebo CS Film.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).